Articles by Kumanovski Muabeti

Оника Тања Мараж, односно у јавност позната како Ники Минаж, сними нов и богами побајагимити провокативан спот, сас едну едноставну поруку која гласи: ”Његова анаконда нејќе девојке кои немав голем г’з”… И нормално. Упали ву на …

Годинава седум мажи со скршени пениси завршиле на Клиниката за урологија. Последниот ваков случај бил регистриран пред една недела, дознава zdravstvo24. Во доцните вечерни часови на Клиниката дошол маж на околу 30 години кој се …

Лето е – а они су рационални. Уместо на плажу да напечуев г’з, они мислив на тој што ќе се еде после сунчање. Жене, свака част. Рибарите, па после што фатите, да делимо.    

Мексиканската манекенка Мелиса Сеха, без проблем привлекува внимание на забавата на базенот во клубот ”Wet Republics” во Лас Вегас. Таа има 24 години и работи како манекенка за костими за капење и долен веш. На …

Фабриката Том Том неодамна на пазарот го исфрли својот последен модела на т.н ”кардио – тракери”, односно апарати за следење на работата на срцето при физички напор,  и за своите потреби изработи и реклама, но… …

На You Tube одамна стои постирана реклама у коју уместо мужи – фудбал играв жене. И нормално – за спот су изберени лепотице, кои ги користив сви свои атрибути, за да покажев дека жене – …

Дојде лето, а сас њега и проѕирни фустанчиња, сукњичиња и свакојаки голишави призори. Да се носи проѕирно, не е нигде срамота освен куде нас, док у свет, проѕирни материјали су прифатени како што су куде …

1 2 3 132